Дуа Липа стартира своя подкаст Service95 Book Club на 10 юни 2025 г., разширявайки обхвата на литературния си клуб, който тя създаде през юни 2022 г. Подкастът предлага месечни интервюта с автори на избраните от нея книги, предоставяйки на слушателите възможността да се потопят в задкулисната част на литературния свят.
Във всяко издание на Service95 Book Club, Дуа Липа обсъжда с авторите техните произведения, като се фокусира върху теми като вдъхновение, процес на писане и социално значение. Подкастът е достъпен на Spotify, Apple Podcasts и YouTube, предоставяйки широк достъп до аудиторията.
Дуа Липа преживя ужасяващ инцидент
Всеки месец Дуа избира книга, която да обсъди с нейния автор. През юни 2025 г. тя представя Widow Basquiat от Дженифър Клемент — интимен поглед върху живота на художника Жан-Мишел Баския и неговата муза и партньорка Сюзан Малук. Липа описва книгата като „любовно писмо към почти митичен Ню Йорк от 80-те години“.
Подкастът Service95 Book Club предлага не само задълбочени разговори с автори, но и възможността да откриете нови книги и да разширите литературните си хоризонти. Ако сте любители на литературата и търсите вдъхновение за следващото си четиво, този подкаст е за вас.