Мартин Николов – Елвиса отново прикова вниманието към себе си, този път с емоционално интервю в предаването „Тази събота и неделя“ по bTV.
Пред водещата Петя Дикова, с която се познават още от студентските години в Лондон, бизнесменът проговори за преживяното в „Ергенът“, разочарованията в любовта и новите си планове.
„Аз не обичам скандалите, но все се забърквам в тях“, призна Елвиса и не скри, че връзката му с финалистката Даниела Рупецова е била „най-голямата му илюзия и разочарование“.
Въпреки предупрежденията от останалите участнички, той избрал да се довери на себе си – с фатален резултат. „Бях на контра, попаднах в собствения си капан. Даниела никога не беше истинска с мен, а аз се показах като балък.“
Шокиращото признание – Мартин бил готов да предложи брак на избраницата си. „Въпросът ми ‘Ще станеш ли моето момиче за милиони?’ не беше просто телевизионен сценарий. Бях готов наистина.“
Нов човек: Мартин Елвиса спря да пие, тренира 6 дни седмично
Вместо приказка обаче, той получил звучен шамар от реалността. „Жените искат всичко – пари, романтика, ласки. Но идеална няма – има жена, която е идеална за теб. Аз още не съм я срещнал, но вярвам, че ще я намеря.“
Елвиса опроверга и мита, че харесва само жени с перфектни пропорции. „Манекенският тип не е за мен. Харесвам жени с пищни форми и силен характер – с огън.“
В интервюто той разкри и подробности от личния си живот. Въпреки родителските очаквания – майка му е утвърден столичен нотариус, а баща му политик – Мартин избрал свой път. „Не ми хареса правото, въпреки че го завърших. Бизнесът е моето нещо“, казва той, но не изключва и политиката: „Ако имам възможност – бих го обмислил.“
Двете му дъщери също са важна част от живота му и не одобрили избора му в риалитито. „До последно се надяваха да не избера Даниела. Но им показах как трябва да се държи един мъж – с уважение и чест.“
Мартин е категоричен, че в момента няма връзка. „Нямам гадже. Мартина и Косара от „Ергенът“ са ми само приятелки.“ Харесва му вниманието на почитателките и не изключва нови риалити участия.
„Продължавам да търся баланса между чувства и разум. Разочарования много, но още вярвам в любовта“, завършва Елвиса