Тези дни Глория пусна фотос на лимузината си, оказала се препълнена с аленочервени рози! Задната врата на шикозния автомобил не може да се затвори, тъй като розите са „милион“, както се пее в шлагера на Алла Пугачова.
И тъй като цветята не се побират дори в огромното купе, някой ги е оставил да се сипят ефектно навън.
Глория пак се събра с Добромир
Кралицата на попфолка не е обяснила по какъв повод е получила уникалната купчина рози, пише „България днес“.
Посланието на снимката обаче е съвсем ясно: животът на Гло да е винаги „цветя и рози“. Нейни фенове допускат, че изпълнителката се радва на такива жестове и без никакъв пряк повод. „Тя заслужава да стъпва по пътека от цветя!“, убедени са почитателите на Глория.