Вие сте тук
Начало > Спорт > ПЛАМЕН АНДРЕЕВ ПОЛЕТЯ С ГАДЖЕТО

ПЛАМЕН АНДРЕЕВ ПОЛЕТЯ С ГАДЖЕТО

пламен андреев ася plamen andreev

Капитанът на „Левски“ Пламен Андреев полята на крилете на любовта. Буквално. Вратарят и гаджето му Ася Атанасова си подариха панорамен полет с парашут на морето. И дори във въздуха си размениха целувки.

Стражът е в по-дълга почивка от новия треньор Николай Костов заради ангажиментите си с националния отбор за квалификациите за Евро 2024. Андреев получи първата си повиквателна за представителния тим, макар и да не записа нито минута в двата мача с Литва и Сърбия. Затова му бе дадена седмица почивка след лагера на „лъвовете“ и трябва да е на линия на „Герена“ днес.

Пламен използва времето, за да отиде на своята първа ваканция с половинката си Ася, отбелязва „България днес“. Двамата изкараха една седмица на морето. Заради малкото време младите не заминаха за чужбина, а избраха роден курорт. Там се отдадоха на пълен релакс. А за да вдигнат адреналина, скочиха заедно с парашут.

ИЛИАН-МЛАДШИ ЗАКАРА ГАДЖЕТО НА РИБОЛОВ

Андреев и чаровната му приятелка са заедно от около две години. Ася прави впечатление с естествената си красота. Подобно на гаджето си е изключително скромна и не парадира с връзката си с капитана на „Левски“. Стои плътно до него и го подкрепя във всеки мач на „Герена“. Ася завърши Националната търговско-банкова гимназия, като балът й беше преди месец. Там бе в рокля като на принцеса в тъмнозелено. Сега й предстои да научи дали е приета за студентка.

Няколко дни по-късно бе и балът на самия Андреев. Той го отпразнува веднага след мача с „Черно море“, в който „Левски“ победи с 2:1. От „Герена“ вратарят „скочи“ в костюма и отиде да се весели със съучениците си. До него бе и любимата Ася, която след месец ще навърши 19 години.