Рени реши да отмени концерта си в зала 1 на НДК, предвиден за 7 май. Преди дни фолкаджийката оповести, че спектакълът ще има нова дата – почти половин година по-късно. Той вече е насрочен за 11 ноември.
„Причината за това е в техническата част, която изисква повече време за подготовка. Замислената концепция за спектакъла е мащабна и искаме да остане такава, без да правим компромиси. Оказа се, че са ни нужни повече време и екипи, с които да разгърнем цялата идея за събитието. Затова ще го направим на 11 ноември“, каза Рени.
Рени най-сетне се помири с големия си син
Според източник на „Уикенд“ обаче – причината е банална – мижав интерес. Към този момент били продадени едва 730 билета за концерта и певицата си дала сметка, че няма да успее да напълни залата.
Затова било взето решение шоуто да се отложи за по-късна дата.