Шахин от „Кьосем” отново е ерген

erkan 1
1 мин четене

Еркан Колчак Кьостендил отново е ерген. Актьорът, когото сме гледали в сериала „Кьосем”, сложи край на 8-годишния си брак в Бурса. Темида го разведе по бързата процедура, тъй като жена му нямаше никакви претенции към него.

Кьостендил се ожени за красавицата Джансу Тосун на 20 август 2018-а, припомнят запознати. Домакин на тържеството беше Олимп – градът на булката.

Звездното семейство се сдоби с чедо през 2020-а. Марсел – малкият наследник на екранния Шахин, е много артистично хлапе. Занапред детето ще живее с майка си, но баща му ще може да го вижда, когато си поиска.

Еркан Колчак е потомък на османци от подножието на Осогово. Предците на тв любимеца се преселили в Бурса в началото на миналия век. За своя фамилия те оставили името на населеното място, от което са дошли – Кюстендил.

ТАГОВЕ: