Шиха главата на дъщерята на Наум Шопов

наум шопов теа минкова naum
2 мин четене

Инцидент, завършил в болница, е претърпяла единствената дъщеря на Наум Шопов. Малката Амая е паднала от леглото в съня си. Вследствие на удара рожбата на водещия на „Ергенът“ си сцепва ухото и главата. Случката се развива в първия ден от уикенда. И бе разказана от самия Наум Шопов в социалната мрежа.

„Едни почивни дни, които започнаха в събота сутрин в „Пирогов“. Амая падна от леглото насън и си сцепи уше и малко от главичката“, сподели Шопов.Шопов и половинката му Теа споделят цялото си ежедневие в социалната мрежаПо думите му рожбата му се разминава само с няколко шева. Няма сериозни наранявания. А докато е болница, пуска само няколко сълзи. След това момичето се държи стоически.

„Всичко се размина с малко сълзи, няколко шева и една смела Амая“, добавя още за случката водещият на „Ергенът“.По думите на Шопов след инцидента дъщеря му става още по-смела. 4-годишната малка принцеса на звездата от „Откраднат живот“ сама е пожелала вече да кара колело без помощни гуми.

Наум Шопов призна какво в „Ергенът“ го кара да настръхва

„След това денят продължи с огромното нейно желание да махне помощните колела и да кара „като голяма“. Шест километра държах щерката и тичах успоредно с нея, докато бях сигурен, че е намерила баланса. Екипна работа, както се казва“, добавя още Шопов с разказа си за деня, който завинаги ще остане в историята на семейството заради все първите неща, които се случват на малката Амая.

В същото време слуховете, че Шопов няма да води следващия сезон на „Ергенът“, се оказаха неверни. Актьорът ще е лице и на следващия сезон на най-одумваното риалити, което ще се излъчи следващата година.