Софи Маринова: На младини бях много палава

софи маринова sofi marinova
1 мин четене

Софи Маринова довери наскоро, че в момента е сама и й е „много шукар“. Попфолк звездата сподели още, че „най-много твори, когато се разделя“.

„Най-хубавите си песни съм направила тогава“, подчертава тя. Изпълнителката на „Стари рани“ обаче не изключва възможността да се влюби отново, въпреки че най-голямата й мечта в момента е синът й Лоренцо да я дари с внуче, пише „България днес“.

Лоренцо води нова булка на Софи

„Не се знае… Като дойде, като гръм от ясно небе е“, убедена е Софито.

„Като бях млада, много палава бях. За 100 години напред съм си го взела“, признава певицата.