Дара проговори за токсичната си връзка

дара dara
1 мин четене

Певицата Дара загатна за преживяна токсична връзка в анонса на новата си песен „Нищо повече“. Дарина Йотова сподели, че не е усещала истинска любов, дори когато е имала човек до себе си. Най-вероятният адресат на думите ѝ е друг изпълнител – Папи Ханс, с когото бяха в отворена връзка преди седем години.

Ето какво написа тя в социалните си мрежи:

„Преди години имах любов, която вместо да дава – взимаше.
Очакваше, изискваше, контролираше.
Не ме подкрепяше, а ми отнемаше дъха и смелостта.
Любов, в която изгубих гласа си.

Дара празнува една година годеж в Тайланд

Научих се, че миналото се пуска най-лесно чрез изкуството.
Затова ви подарявам „Нищо повече“ – песента, с която освобождавам миналото.

А на истинската си любов давам шанс да ме обича такава, каквато съм – с всичките ми добри и лоши черти, със страховете и смелото ми сърце“, пише Дара.

ТАГОВЕ: