Деси Добрева: Нешка Робева искаше да ме оскубе

деси добрева
1 мин четене

Певицата Деси Добрева тръгна на турне из цяла България, в рамките на което представя спектакли заедно с легендата на художествената гимнастика Нешка Робева. Двете работят в тандем – едната пее, а другата отговаря за гимнастичките, които изпълняват своите съчетания на сцената, докато Добрева пее.

„Въпреки че Нешка Робева искаше да ми оскубе косите, се разбираме много добре – казва Деси в предаването „На кафе“. – Истина е, че сме като два камъка, но от два камъка може да се направи много хубаво брашно. Тя е човекът с идеите, а аз съм тази, която се пали и директно изнася концертите.“

След като напуснала Слави: Деси Добрева продавала бижута и недвижими имоти в САЩ

Докато дава интервюто си, калинка каца на главата ѝ. Според народните вярвания това е на добър късмет, а Деси се зарадва с думите: „Ще имаме късмет и ще направим страхотен спектакъл.“