Сашка Васева трака с нови зъби на турне

сашка васева
Сашка Васева със сина си Христо-Никола
1 мин четене

Сашка Васева пусна новото си парче, което говори за сериозно подобрение на здравето й. Песента е озаглавена „Сашка пее и лудува“ и е на практика първата след сериозните здравословни премеждия, които изпълнителката имаше.

Както е известно, тя бе оперирана от тумор в мозъка, който бе засегнал и зрението й.

Дупнишката Мадона обяви, че тръгва на турне из страната, с което ще отбележи 30 години професионална сцена. Те се навършиха миналата година, тъй като първата поява на изпълнителката е през 1994 година. Васева ще обиколи сцените в големите градове на страната.

Сашка Васева горчиво съжалява, че се е снимала голичка

Миналата година Сашка се обзаведе с холивудска усмивка и въпреки че зрението й още не е възстановено, не може да стои мирна, пише „Уикенд“. Когато е в столицата, те неизменно прави фурор в механа, прочула се с зипълненията на живо на ретро имена в чалгата.

Последната й изява там бе с Луна, а наектризираната публика не искаше да ги пусне дълго след часа на затваряне на заведението.