Празничната вечер на стадион Стадион Георги Аспарухов след 27-ата шампионска титла на ПФК Левски София се превърна в специален семеен спомен за водещия на „Ергенът“ Наум Шопов, половинката му Теа Минкова и малката им дъщеря Амая Шопова.
Тримата бяха сред близо 20-те хиляди фенове на „сините“, дошли на „Герена“, за да отпразнуват дългоочаквания триумф. Облечени в сини цветове и видимо развълнувани, Наум и Теа не скриха емоцията си, а най-голямото вълнение този път бе за малката Амая, която за първи път присъства на футболен мач.
„ШАМПИОНИ СМЕ! ПФК „Левски“, благодаря от сърце“, написа развълнуваният Наум Шопов в социалните мрежи. Малко по-късно той сподели и най-милата подробност от вечерта: „Вчера за пръв път заведохме Амая на мач! Запалихме синята искричка в очетата“.
За семейството вечерта очевидно беше много повече от футболен празник. Сред хилядите привърженици на „Левски“ именно моментите между Наум, Теа и дъщеря им привлякоха вниманието – усмивки, прегръдки и неподправена радост от първото докосване на Амая до атмосферата на „Герена“.
Победната еуфория събра на стадиона и още популярни лица, свързани със „синята“ идея. В ложите бе и легендата Наско Сираков със семейството си, а Илиана Раева определи „Левски“ като „съдба“ за фамилията им.